Tasarım & Kodlama : www.Creascope.biz

MDFLAM
Teknik BilgiMDF - MDFLAM

MDF orta yoğunlukta lif levha olup, ağaç liflerinin sıcakta sertleşen sentetik reçine ile birbirine kaynaştırılması suretiyle levhalar halinde üretilen ahşap esaslı bir malzemedir.
MDF her noktasında liflerin eşit dağılması ve çok yoğun bulunuşu levhaların her iki yüzünün olduğu kadar, kenarlarının da makine ile herhangi bir kırılma olmaksızın ya da malzeme parçacıkları arasında boşluklar ortaya çıkmaksızın işlenmesine imkân sağlamaktadır.
Masa tablaları, kapı panelleri, kenarları zırhlı ve profil yüzeyli çekmece alınları gibi parçaların üretilmesinde basarı ile kullanılan ürün son derece düzgün ve homojen bir yüzeye sahiptir ve boyamada, dekoratif folyo veya ahşap kaplamada çok iyi bir taban oluşturmaktadır.
Bu özellikleri ile pek çok uygulamada masif ahşaba alternatif olarak kullanılmasına, CNC tezgâhlarda hatasız kesim, delik ve frezeleme imkânı sağlamakta vernik gibi malzemelerle de doğrudan uygulanabilmekte ve üzerine desen baskı yapılabilmektedir. Vida ve tutkal tutma konusunda sorunsuzdur.

SuntaLAM
Teknik BilgiSUNTA - SUNTALAM

Yonga levhalar birçok kullanım yeri için gerekli fiziksel ve mekanik özellikleri taşırlar: Düzgün yüzeylidir, istenen kalınlıkta üretilebilir, homojen bir yapıya sahiptir, çivi, vida ve tutkalla diğer malzemelerle birleştirilebilir, büyük ebatlarda üretilmiş olması işçilikten tasarruf sağlar, üst yüzey işlemleri uygulanabilir, Mobilya sektörü dışında kat döşemeleri, prefabrik ev yapımı ve kapı göbeği imalatında da kullanılan yonga levhalar binaların iç kısımlarında bölmeler, kapı, duvar levhaları, sabit dolaplar yapımında, özellikle konser, sinema ve tiyatro salonlarında duvar kaplama levhaları hem dekoratif hem de akustik özellikleri bakımından çok elverişlidir. Ayrıca radyo, televizyon ve müzik seti endüstrisinde bu aparatların mobilya kısımlarının yapımında kullanılabilir.

Sertifikalar

soke ceviz

avanos ceviz

koyu meşe

pasifik çam

saray ceviz

ahşap meşe


palisander

golden bambu


metropolis

modern ceviz

avrasya ceviz

silver bambu

açık meşe

elegance ceviz

doğal kayın

açık zebrano


teak


kayın


armut

elmas kiraz


n.kiraz


kiraz


maun

olimpia kiraz

tire ceviz

morgano kiraz

italyan ceviz

armut ceviz

arizona ceviz


ceviz

viktoria ceviz


kestane


safari

linea ceviz

atlanta meşe


savana


abanoz


venge

linea meşe

koyu zebrano

yeni meşe


zeytin


asos

doğal akçaağaç


akçaağaç

ılgaz meşe


lareks

beyaz huş

antik lake

onyx beyaz


pembe


mavi

açık mavi

çim yeşil


portakal


lila

gül kurusu


gri


platin

su yeşil

açık sarı

fil dişi

vario late


vanilya


krem

vario vizyon


bej


siyah


beyaz


kırmızı