Tasarım & Kodlama : www.Creascope.biz

AHŞAP PROJELERİNE, MOBİLYA ÜRETİCİLERİNE ÖZEL ÜRETİM…

CNC

Rover C serisinin Biesse CNC kenar bantlama makineleri, tek bir makine üzerinde ahşap panellerin hem biçimlendirilmesine, hem de kenar bantlamalarının yapılmasına olanak sağlamaktadır. İşleme aksamının rahat ve hızlı çalışması, matkaplarının hızla değiştirilebilmesi ve çalışma alanının otomatik olarak yapılandırılma sistemi, Rover C 6 CNC kenar bantlama makinesinin ürünlerinizi mükemmel kalitede işlemesine olanak sağlamaktadır.

PVC BANTLAMA

Mevcut makinanın üzerine eklenebilen parçalar ile özellikleri artırılmıstır. Kumlama özelliği ve kanal açma özelliği eklenmiştir. Kumlama sayesinde rutuş yapılan zeminde oluşan renk kaybı matlaşma ortadan kaldırılmıştır. Kanal açma özelliği sayesinde kusursuz kanal açılabilmektedir. Işınlama sistemi PVC de doğabilecek hataları optimize eder ve bu sistem sayesinde HATASIZ PVC üretimi gerçekleştirilir.

MİNİFİX - DELİK AÇMA

Merkezden kaçırılmış noktaların meydana getirdiği kavisli bir çizgiden oluşan silindirik bir elemanın bir ucu vidalı diğer ucu özel form veya şekilli bir başka elamanı sıkması esasına göre çalışan galvanizli metal yada çeşitli alaşımlardan yapılan bağlantı gereçleridir. Tutkala oranla herzaman daha iyi sonuç vermektedir.Vidalar, çelik, pirinç, bakır, bronz, kadmiyum, aliminyum gibi malzemelerden yapılan bağlayıcılardır. Spiral bağlama etkileri nedeniyle çivilere göre daha fazla direnç gösterirler.

EBATLAMA

Kesimde oluşabilecek hataları asgari düzeye indirmek için özel testereler kullanılmaktadır. Bu testerelerin yıpranmaları özel cihazlar ile test edilir ve periyodik olarak yapılan değişimler yerine yıpranma derecesine göre testereler değiştirilir. Makinalarda bulunan %3 sapma derecesi, özel eğitimli personel ve sürekli güncellenen testlerle % 1.2 ile %2.4 lere indirilmiştir. Sanayi tipi makinalarla 24 saat kesintisiz çalışma imkanı bulunan makinalar çoklu kesim yapabilmektedir. 2 li 3 lü 4 lü 6 lı kesim imkanı bulunmaktadır. 5 senelik deneyimli personel ile makinalar periyodik olarak bakımı yapılır ve kesimler kalite kontrol uzmanları tarafından sürekli olarak takip edilir.

EĞRİSEL BANTLAMA

Detaylı projelerinizi birlikte çözümleme ve üretme imkanı sağlıyor. Eğrisel formda masa tablası ve her türlü özel ürünler CNC tezgahlarda işlenerek üretilmektedir. Ayrıca yine her türlü eğrisel formda pvc bantlama islemleri özenle gerçeklestirilir. Siz enerjinizi projelendirme ve montaja ayırın, üretimi bize bırakın...